İÇ CEPHE
DIŞ CEPHE
AHŞAP METAL

 

Tüm Renkler 
 
  
Ürün SeçenekleriDoğada bulunan sonsuz sayıdaki renkleri artık gelişen teknolojiler sayesinde Marshall'la duvarlarımıza taşımamız mümkün. Böyle olduğu halde dünyadaki renk trendleri izlenerek onbinlerce renk arasından ülkemizde dekorasyonda EN ÇOK TERCİH EDİLEN renkleri sizin için grupladık... İster iç mekanda ister dış mekanda en çok tercih edilen renkler ve kombinasyonlarına Türkiye'nin dört bir yanında Marshall satan tüm noktalarda rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Buzul Yeşili, Mum Işığı veya Balçiçek, sabah güneşi alan odalarda canlı ve samimi bir ortam yaratır. Evinizin giriş kısmı sabah güneşi alıyorsa, açık yeşil ve sarı tonlarını kullanarak neşeli bir hava yaratabilirsiniz.


Mum Işığı/2101 Bal Çiçek/2208 Buzul Yeşili/5102

 
Akşam yemekleri, sohbet ve eğlence ya da kendinize vakit ayırdığınız için kullandığınız alanlarda Güz Gülü, Ortanca ve Lila renklerini kullanarak mum ışığında benzersiz bir atmosfer yaratabilirsiniz.


Lila/4302 Ortanca/3306 Güz Gülü/3102

 
Toprak tonları barışçıl, ferah yaşam alanları yaratır.Kum Beji, Tiramisu ve Karamela ile başka renklerin kapatabileceği alanları ferahlatabilir ve yarattığınız dingin havanın pozitif duyguları açığa çıkarmasını sağlayabilirsiniz.


Kum Beji/2206 Tiramisu/2304 Karamel/2303

 
Alışılmışın dışında dekore edilmiş mekanlardan hoşlanıyor ve güzelliğin ayrıntılarda gizli olduğuna inanıyorsanız eğer, Balçiçek ya da Bambu Yaprağı’yla boyadığınız duvarlarınızın etkisini, benzer tondaki aksesuarlarla güçlendirerek sıra dışı ve şık bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.


Bal Çiçek/2208 Bambu Yaprağı/5203

 
Sakin bir yatak odası için pastele yakın tonlar uygundur. Desenden çok doku kullanarak odanızda hoş bir etki yaratabilirsiniz. Dinlendirici renkler arasında Vanilya Çiçeği sayılabileceği gibi, Güz Gülü gibi ikincil bir renkle de yatak odası dekorasyonunuzu çeşitlendirebilirsiniz.


Güz Gülü/3102 Vanilya Çiçeği/2305

 
Evinizde sıcak, taze, canlı, temiz ve optimist bir hava yaratmak istediğiniz yerlerde mavinin tonlarından vazgeçmemelisiniz. Halikarnas ve Çiğ Damlası, yakın tonlarının uyumu sayesinde, bu havayı yaratmak için en uygun renklerden...


Çiğ damlası/4405 Halikarnas/4406

Bu sitede yer alan renkler fikir vermek amacıyla kullanılmıştır ve ekranınızın renk ayarlarına bağlı olarak gerçek renk tonlarından farklılık gösterebilir.Gerçek renk tonlarını bayilerimizde ve yapı marketlerde, boya satın almadan önce görmenizi tavsiye ederiz.
Copyright © 2011 Marshall | Yasal Uyarı* Beğendiğiniz görselleri bu bölüme ekleyebilir, dilerseniz kendinize e-mail olarak gönderebilirsiniz.

Taslak Defterime Git