SALON
YEMEK ODASI
ÇOCUK ODASI
YATAK ODASI
MUTFAK
BANYO
MUTFAK nadiren dinlenilecek bir yerdir ,renk kataloğunun sıcak renkler kısmında seçiminizi yapın. Bu renkler dikkatli ve hazır olma duygusunu, yaratıcılığı destekler. Tezgah için kontrast renkler kullanılabilir. Kullandığınız bütün havlular, porselen takımlar, tavalar ve diğer mutfak eşyaları, odadaki temel renge bağlı bir vurgu yaratmak için bir fırsattır


BAHAR TEMİZLİĞİ
Ferah bir başlangıç yapın : duvarlarda ve tavanlarda,parlak zarif tonlar kullanarak aydınlık ve havadar bir ortam yaratın.Limon ve kremin tatlı tonları ile bırakın eviniz nefes alsın.


 
BİRAZ CANLANIN
kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak renklerden yararlanın. Duvarlarda ve tavanda güçlü renkler kullanarak hem renkli bir mekan yaratabilir, hem de öyle olmadığı halde mekanı geniş gösterebilirsiniz.


 
CANLI RENKLER
Her tarafı beyaz bırakıp sadece kulanılacak alanların canlı renklerle boyanması mutfaktaki dağınık görüntüyü toparlayacaktır.


 
POZİTİF ENERJİ
Sıcak bir beyaz bahçeye açılan mutfaklarda mükemmel bir geçiş sağlar.Dolaplardaki koyu kahverengiyi kirişe taşıyarak mutfakla oturma odası arasında genel atmosferde birliktelik sağlanırken tezgahın üstünde uygulanan canlı yeşil rengimiz doğayı içeriye taşır.


 
SÜKUNET
Biraz sükunet için su ve gökyüzü tonlarınından ilham alarak evinizde sakin bir hava yaratabilirsiniz.Bu açık mutfakta oturma odasında kullanılan mavi renk devam ettirilerek havadar bir ortam yaratılmış.Unutmayın mavi krem ve beyaz tonları ile mükemmel bir uyum sağlar.


 
YENİ BİR SABAH
Neşeli pastel renkler ,mutfağınızı dışarıdan yağmur yağıyor bile olsa yeryüzünün en güneşli yeri haline getirebilir.

 
YENİ FİKİRLER
Mekanda her renkle uyum sağlayan parlak bir ton bulursanız mekanınız çekici bir hal alacaktır.Beyaz üniteleri ve ahşap tezgahı olan bu mutfakta arka planı açık üzüm rengine boyayarak mutfağı daha belirgin hale getirdik.Mimari olarak dikkat çekmeyen daha belirsiz köşelerde parlak limon sarısını kullandık.


 
RAHATLIK
Terakota rengi yemek alanları için mükemmel bir zemindir.Özellikle sade dekorasyonlarla çok uyumludur.


 
YENİDEN DÜŞÜNÜN
Eviniz sizin mekanınız ; mutfağınızın da hem mutfak hem de eğlenceli zamanlar geçireceğiniz bir ağırlama alanı olmaması için bir sebep yok.Canlı yeşiller ve maviler cam ünite ve objelerle şık ve sevimli durur.


 
 

Bu sitede yer alan renkler fikir vermek amacıyla kullanılmıştır ve ekranınızın renk ayarlarına bağlı olarak gerçek renk tonlarından farklılık gösterebilir.Gerçek renk tonlarını bayilerimizde ve yapı marketlerde, boya satın almadan önce görmenizi tavsiye ederiz.
Copyright © 2011 Marshall | Yasal Uyarı* Beğendiğiniz görselleri bu bölüme ekleyebilir, dilerseniz kendinize e-mail olarak gönderebilirsiniz.

Taslak Defterime Git